| PanteaFernandoRemus a întrebat:

Bună ziua, am 28, as avea și eu o întrebare.
Am o fetiță de 3 luni, întrat în stimulent de inserție, am am decis sa lucrez în continuare deși puteam sta în concediu de creștere a copilului timp de 2 ani. Ei bine întrebarea ar fi dacă în această perioadă pot sta din când în când cu fetita mea fără sa am zile de concediu. As aprecia dacă aș primi răspuns la întrebare.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca angajatorul accepta sa-ti dea cate o zi sau doua libere atunci se poate, altfel nu poti sta, vor fi absente nemotivate.