| rozelor a întrebat:

spuneti-mi va rog, care sunt drepturile asistentului medical generalist si care sunt atributiile si obligatiile asistentului medical cu studii supetioare(facultatea de asistenti medicali generalisti titu maiorescu bucuresti) in sectia de pediatrie? multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acestea sunt prevazute in Regulamentul de organizare si functionare si Regulamentul de ordine interioara ale spitalului, in contractul colectiv de munca si in contractul individual de munca. Numai bine!

1 răspuns:
| olian a răspuns:

Pai eu cred ca e mai bine sa cauti pe net e imposibil sa nu gasesti, bafta