| IoanIftode a întrebat:

Bună ziua, sunt pensionar pe caz de boala din 06. 2022 și am primit cardul de alimente. Dar nu știu nimic de cardul de energie, dacă îl pot obține sau nu? Va mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cardul de energie nu s-a dat nimanui, poate in octombrie cand se mai răceste afara, urmareste stirile la televizor ca vor anunta ei.

| IoanIftode explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar Octombrie 2022 a trecut, și Octombrie 2023 a trecut. Cum pot afla dacă primesc sau nu cardul de energie?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te la primaria domiciliului tau si vei afla daca il poti primi sau nu.