| Cicu_Daniela_ a întrebat:

Bună ziua. Va rog sa ma ajutați și pe mine cu un răspuns. Ma încadrez pentru a primi cardul pentru mancare de 250 RON care se da acum. Trebuie depuse acte undeva sau ce este de făcut pentru a beneficia și eu? Am o fetita de 4 ani pe care o cresc singura și bonlava. Am ca și venit 243 alocația atat si nu știu ce trebuie sa fac pentru a beneficia și eu ca nu știu unde sa mai întreb. Va multumesc frumos

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu trebuie facut nimic special, daca te incadrezi trebuia sa il primesti deja prin posta la adresa unde locuiesti. Daca nu a venit, la cel mai apropiat oficiu postal din zona ta te pot ajuta.