| Mariushgv a întrebat:

Cam cata activitate are un politist? Ma refer la interventi investigatii etc.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai la ei calculul salarial e simplu dupa metoda de calcul:
Eu salariul mi-l iau pentru pumnii pe care-i dau...

https://www.youtube.com/watch?v=VqprMzZXTf4

| gabicoo a răspuns:

hee hee

| Alexuţ02 a răspuns:

Mi se pare ca 120 sau 125, nu mai stiu sigur

| vmalex21 a răspuns:

Păi are....ca trebuie sa meargă la shaorme, pe urma la cafea, pauza de tigara si tot asa.Si uite asa prinde 50 de ani si iese la pensie.

| gabicoo a răspuns (pentru vmalex21):

Hai să nu fim prea răi. Mai are de fugărit prin piață babele care vând lapte și mărar. Iar când începe scandalul între comercianții de țigări fără timbru trebuie să o ușchiască rapid din zonă!
laughing