| RazzMTB a întrebat:

Cand o sa dispara aceste virusuri numite AUR si SOS? cand se vor trezi romanii?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Greu de spus, in orice caz dupa mult timp, totdeauna vor fi extremisti, vezi si tarile mai dezvoltate si civilizate decat Romania.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In cativa ani cand se potolesc crizele cu razboaie, pandemii, inflatii apoi o sa apara altii

| gabicoo a răspuns:

Dacă dispar ăștia - apar alții în loc. In concluzie : Nu scăpăm!
Privește cu atenție ce se întâmplă în Europa "Civilizată" și cu o "Veche Tradiție democratică". Ăștia de la noi sunt copii mici față de cei de acolo. AUR-ul deja "s-au făcut băieți cuminți" și au semnat o declarație de susținere a Ucrainei. Se va calma și Șoșoaca - dacă nu va fi proasta Parlamentului european așa cum a fost și Becali

| ReddY25 a răspuns:

Nu-ți bate capul

| mODIN a răspuns:

Tu cu cine votezi?

| RazzMTB explică (pentru mODIN):

Am 15 ani prietene, nu am cum sa votez

| mODIN a răspuns (pentru RazzMTB):

Acum ca stiu ca ai 15 ani, se explica foarte multe rolling on the floor

| RazzMTB explică (pentru mODIN):

Ce anume?

| Cipi1212 a răspuns:

Când nu vor mai fi votați.

| CIVIC1 a răspuns:

Esti convins ca psd, pnl, etc. nu sunt tot, virusuri. mai periculoase si mai rezistente decat Covid19?

| emignon a răspuns:

Ce-ar fi să nu le acordăm hrana atenției și a interesului?
Orice fenomen, fără hrană, moare. Cu atât mai mult politica.

| Etoilefilante a răspuns:

Când lumea nu i va mai vota