| calubalan a întrebat:

Când vezi modul gregar şi absolut sălbatic cu care reprezentanţii aleşi se aruncă pe banul public nu poti sa nu te întrebi a cui este de fapt această criză în care am intrat şi din care ne găsim cu greu limanul? http://twurl.nl/o4znbn

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Criza a fost stabilita intre presedintii europeni si obama intr-un loc secret unde nici camerele care transmit la tv nu pot avea acces si ei stiu cand se va termina aceasta belea pentru ca in mod normal si logic plastic si metal e destul ca sa se fabrice bani si ca omul sa castige bine dar prostii p... de presedinti si parlamentari ii doare undeva de asta

| foxi a răspuns:

Criza e a celor care platesc impozite, criza e a celor care ne conduc pentru ca nu prea mai au ce fura, criza e a acelor magnati, care doresc sa creeze o noua organizare mondiala! Criza e deci mondiala si generala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica ce e aia Gregar, mersi