| Andrei5000 a întrebat:

Cand vor fi obligatorii buletinele cu cip si se poate opta pentru unul fara cip ca eu vreau buletin fara cip ca eu pe 31 ianuarie 2014 fac 18 ani! dau funda!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unchimeu fiind purtator de cuvant m-a informat ca se plang autoritatiile de la primarii (neavand fonduri suficiente) sa introduca aparatura necesara ramanem pe tusa cu tampeniile astea. De vina sant cei de la putere pentru ca sant zgarciti nu da bani pe ceva util m-am gandit bine ca vreau sa imi schimb nationalitatea si o fac cu mandrie mare. Legea a intrat in vigoare in iulie 2013 numai ca la noi smecheria e mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Mai florine, esti tare domnule laughing daca ai ajuns sa fi tu informat de catre domnul chestor, care mai nou se mai ocupa si cu purtarea cuvantului, insemna ca ai ajuns sus prin Brasov, bravo!

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am vina daca omul a invatat si a ajuns unde a ajuns treaba lui eu imi vad drumul meu dar la cate idiotenii se intampla prin tara ma mir cum de se mai tine in picioare tara.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai auzit sau vazut la TV pe la stiri Liviu Naghi ala e ruda cu mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Lasa dom'le ca stim, si mai stim ca mai ai alt unchi la politia Brasov, tot barosan marewinking

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai Naghi e atat nu inventa unchiu nr 2 laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Poate ca va potriviti la nume, este un fost Chestor Sef care poarta acelasi nume de familie ca si al tauwinking

| mgtow a răspuns:

Hai sa fim seriosi treaba cu iadul si cipul nu are treaba iar urmareala nu e adevarata, detin un card pentru timpii de conducere cand ma urc in tir si cobor din el are chip dar nu inseamna ca ma gasesc e o tampenie spusa de preoti asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vor fi obligatorii din cauza lipsei de fonduri, iti poti face si acum

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa isi faca daca nu poate nu vezi ca i-e frica de chip nu stie ca e inofensiv.