| lplostonyou a întrebat:

Care a fost cea mai mare ţeapă pe care v-am dat-o? http://www.traianbasescu.org/ Bilantul ultimilor 5 ani de mari``realizari``. Ar fii fost bine daca dl.Basescu mai avea un frate geaman? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginel, hai sa-ti dau un site unde sa te instruiesti:
http://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=23363
si iti mai dau unul unde iti poti gasi jumatatea:
www.pitipoanca.org
succes(e) :))
A...si inca ceva, verbele nu se articuleaza cu articol hotarat,, i''. =))

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@stillavirgin? nici macar acum nu ai gasit nimic? lovers.robatting eyelashes

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Asta ne mai lipsea?

| mariazet45 a răspuns:

Ne-am saturat de unu si tu vrei sa ne propui doi? Ar fi bine sa se faca din nou marinar, adica sa intre la apa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

@ eu_o_mare_enigma, multumesc pentru stupid!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@constantaproca-placerea a fost de partea mea.winking