| nimeni_2151 a întrebat:

Care aveti idee la ce poate duce aceasta somatie, care ati mai primit asa ceva ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de platit un abonament de 800 de mii si cheltuieli de judecata de 9 milioane, asta da japca. Asta inteleg eu din ce zice acolo
, ai avut vreun contract de abonament la telefon si nu l-ai platit, te-au dat in judecata si acum ai de plata. Sper sa ma fi inselat si sa fie o greseala.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la cine vine somația și ce are în conținutul său de nu înțelegi?
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Se pare ca nu si-a platit abonamentul la telefon si compania a decis actionarea in instanta, plata se va face silit.

| nuku a răspuns:

Daca somatia e din partea organelor de stat ia in serios problema si rezolva repede si pe cale amiabila ca altfel ai incurcato

Răspuns utilizator avertizat