| AlexDorinel a întrebat:

Care e faza cu alegerile din R.Moldova?
Care partid va câștiga și care partid vi se pare cel mai bun pentru guvern?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai greșit tara in care sa pui intrebarea Dorinele

| CodrutElian1990 a răspuns:

Tu chiar nu-ti dai seama cat de fara sens, fara logica sunt intrebarile tale?

| Lukasssz a răspuns:

Nu locuiesc in Republica Moldova deci nu imi pasa.

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, stai asa ca imi fac griji si pentru aia care (citez)
"noi nu suntem romani, suntem moldoveni"
syktir!

| Nouvel a răspuns:

Nimeni nu stie dinainte cine va castiga. Nici la noi, nici la ei, nici in alta parte.

| GopnikulBogdan a răspuns:

Sincer să fiu, nu vreau pro-ruși că se poate trece lejer de la intrarea cu buletinul la pașaport.
La pro-europeni cu siguranță vor acapara Lidl și celelalte magazine vestice piața din republică și nu vreau ca magazinele care se află să dispară.
Naționaliștii pot să fie ca prorușii, dar incognito.