| Alien a întrebat:

Care este politicianul in care aveti cea mai mare incredere?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Cuvantul ''politician'' si cuvantul ''incredere'' sunt la poluri opuse!

16 răspunsuri:
| Sanzii123 a răspuns:

Nu am asa ceva.
Eu am incredere doar in mine, in mama ( nu totala, dar am) si in prietena mea cea mai buna. love struck

| Bi.Dam a răspuns:

Eu nu am incredere in politicieni

| Ela_PuRpLe a răspuns:

În niciunul din cei pe care îi cunosc nu am încredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inventat încă aşa ceva.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu il stiu, dar mai sper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Francois Bayrou

Răspuns utilizator avertizat
| LoveForShania a răspuns:

Nu unul roman bineinteles. Si nu unul ca Boc sau altii bineinteles.

| cristina4love a răspuns:

Politicienii nu sunt oameni de incredere. Promit dar uita sa faca si ceea ce spun...Mai lasati`ma cu politicienii ca m`am saturat de ei. Vreau ca Romania sa fie regat.happy

| Daria a răspuns:

Niciunul

| Gândac a răspuns:

Mai avem de asteptat pana se va inventa asa ceva :-J

| Piticaaa a răspuns:

Eu am incredere doar in minelaughing in niciun caz nu voi avea incredere intr-un strain care mai ne si conduce. Totusi, il simpatizam pe acela cu parul lung care nu s-a imbracat la costum atunci cand a candidat la presedentie.

| Cretaker a răspuns:

>Politician
>incredere

aaaahahahaha, oh wow.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

In unul carte e mort sau care nu s-a nascut

| mihaibrasov a răspuns:

Buna intrebare. Din toti, Vadim Tudor, care desi e cel mai excentric, este cel mai destept. Ca si cultura generala si inteligenta ii depaseste pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaj pentru Piticaaa: poate stii sa ne spui si noua cum se numeste Remus Cernea!?