| AlexAntonescu a întrebat:

Care este politicianul in care aveti cea mai mare incredere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca te referi numai la tara noastra dar daca ar fi sa desemnam politicianul secolului nu pot alege altul decit pe Gorbaciov in ce priveste siguranta lumii. Daca te referi la o latura economica iti pot spune ca nu exista om sa poata oferi stabilitate pentru ceva ce oscileaza la cheremul pietei mereu.

10 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Ciorbea big grin

| princessmaya a răspuns:

nu estecrying

| spaikizz a răspuns:

PF! Hai ca ai zis-o! Exista vreunul? Eu zic ca nu. As zice ca EU, dar nu vreau sa ma cobor atata!

| VadTot a răspuns:

In nici unul toti sunt niste oameni fara caracter!

| cornelopincariu a răspuns:

La cel de peste hotare

| Denis470 a răspuns:

Nu nici un politician de incredere.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Vadim o fi el mai sarit dar daca ar ajunge la putere il joca in picioare pe base

| Yzzza a răspuns:

In niciunullaughing

regis
| regis a răspuns:

Mie unul imi este foarte greu sa formulez o propozitie in care sa folosesc in sens pozitiv aceste doua cuvinte: politician si incredere.

| rappa a răspuns:

Eu cred ca singurul in stare să mai schimbe ceva in țara asta,poate sunt prea visător, ar fi Remus Cernea. Dați o căutare pe Google cu numele său, ori o căutare cu textul Mișcarea Verzilor.Asta e partidul din care face parte actualmente!