| AvalohAlyn a întrebat:

Care-i viata unui sofer de autobuz? Nu se plictiseste atata timp sa conduca? Cate ore si cate ture face pe zi? Intreb de curiozitate.

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai ture, depinde de trafic, pe traseu 335 si 282 care sunt mega lungi la ore de varf faci si peste 100 minute de la un capat la altul laughing
E mai mult stress si atentie tot timpul, pentru ca are atatia oameni in spate si cum in Bucuresti sunt atatia soferi idioti si mega grabiti, nu e plictiseala deloc laughing
Eu stiu ca se lucreaza in 3 schimburi.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tata conduce de 30 de ani, uneori pe aceleasi trasee la nesfarsit si zice ca nu s-a plictisit niciodata. Cred ca daca esti pasionat de condus nu e asa usor sa te plcitisesti.

| Justme1997 a răspuns:

Cam la toate joburile intervine rutina si plictisul dupa un timp

| mihaicelsfant a răspuns:

Normal ca da. dar nu are ce sa faca