| DayN a întrebat:

Care sunt motivele si obiectiile in cazul demiterii unui director scolar? In principal ma Intereseaza obiectiile prin care nu poate fi demis un director scolar

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Ti-as spune si motive si obiectii!
Eu ti-as raspunde daca-mi raspunzi si tu, ca eu am probleme mai grave! Ce ma fac ca sunt condus ' de un hot si handicapat, ca presedinte al republicii?
Cum pot sa-l demit?
Daca eu nu pot sa-l schimb, un nemernic cu dosar penal, cum crezi tu ca vei schimba un amic de-al lui?
Esti copil? e varsta ai?
Vezi de treaba ta!