| goldentiddler a întrebat:

Cat are salariul un deputat? E doar o curiozitate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul Camerei Deputatilor, la declaratiile de avere si afli venitul anual din indemnizatii(nu au salariu). Numai bine!

5 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Doar 50.000 de euro? Vrei sa spui ca aia traiesc -doar- din leafa?

| kitten95 a răspuns:

Mare, foarte mare. si de unde ii au? de la noi, bineinteleshappy

| TheBlackAng3l a răspuns:

Si eu sunt curios..am auzit ca are 50 000 euro pe an, dar nu sunt sigur, doar am auzit

| goldentiddler explică (pentru TheBlackAng3l):

Eu am auzit de 30 000 de euro

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru goldentiddler):

Ti-am zis:eu de 50 000 am auzit, si nu cred ca se multumesc doar cu 30 000 big grin