| wizard_cristi a întrebat:

Cat de eficient credeti ca va fi guvernul Boc? Ma tot uit la stiri si am impresia ca acest guvern nu are nicio strategie anticriza. Oare sunt acestia capabili sa ne conduca in aceasta perioada?

1 răspuns:
assiris
| assiris a răspuns:

Guvernul nu are o viata prea buna si daca mai incercam si noi sa-l sapam mai ales sindicatele, va cadea inainte de a face ceva. Oricum este o cruta la care este legat un cal si o vaca si care fiecare au conceptia lor de cum sa traga povara.