| Cristinacrisqw a întrebat:

Câte clase îți trebuie pentru a putea da de permis auto? 2024

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu exista vreo conditie de studii pentru obtinerea permisului de conducere, important este sa stii citi si scrie.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mie trebuie sa-mi raspunzi ci utilizatorului care a pus intrebarea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă știi să scrii și să citești nu ai nevoie de nicio clasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează studiile.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca tu pe langa ministru, spp ist, regizor, politist, janderm, frizer ai fost si intructor auto, da nu vorbi prostii

| Korkodeln a răspuns:

Desi s-au discutat si depus diverse proiecte de lege, momentan singurele restrictii sunt doar cele de varsta, medicale si cazier judiciar. Asa ca poti fi si cu 4 clase si tot poti face scoala de soferi.

https://evz.ro/......nului.html