| alexdad16 a întrebat:

Cati dintre voi vorbesc la telefon in timp ce conduc?
http://stirileprotv.ro/......volan.html

Răspuns Câştigător
| liudmila a răspuns:

Ma uitam la MythBusters pe Discovery si faceau ei un test ce e mai grav daca bei si conduci sau daca vorbesti la telefon cand conduci... cel care vorbea la telefon a facut mai multe greseli decat cel care bause... oricum concluzia nu este ca poti sa bei si sa concucihee hee... eu personal nu vorbesc la telefon cand conduc ca nu pot sa le fac pe amundoua bine

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu inchid blestematul de telefon. Cine are treaba cu mine, ma mai suna. Norocul meu ca nu prea sunt solicitata. laughing

| alexdop21 a răspuns:

Eu da! Nu prea conduc eu asa dar si cand faceam scoala de soferi vorbeam la telefon! De ce nu! Pana la urma in cozile noastre din bucuresti si la semafoarele interminabile nu iti trebuie prea multa experienta, daca nu te bagi ca prostul si stai pe banda ta nu iti trebuie decat coordonarea picioarelor si mainilor

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu nu. Nu ai voie decat cu handsfree. Dar am vazut multa lume care vorbeste la telefon in timp ce conduce.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu am 15 ani happyDeci nu conduc inca laughing
Si nu voi vb niciodata la telefon in timp ce conduc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vorbesc, dar cu handsfree...happy

| ingeras14 a răspuns:

Eu una nu conduc(am 14 anilaughing)...si no sa conduc niciodatastraight face... Apropo, SOCANT FILMUL(sau ce`o fi)...saraci oamenicrying