| 1968 a întrebat:

Ce a facut geoana la Moscova?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost chemat la raport.

14 răspunsuri:
| nimeni_2035 a răspuns:

A lovit un copil.laughing

| remus a răspuns:

A fost sa se reculeaga la statuia lui stalin.

| dreamerlainen a răspuns:

A jucat darts cu Medvedev si Putin.

| Arthur a răspuns:

Ar fi fost culmea ca Geoana sa mearga la Washington pentru sprijin politic laughing Voi nu apelati la prietenii apropiati cand aveti nevoie de ajutor?

| Irina a răspuns:

A fost la traininglaughing

April
| April a răspuns:

Ce i-a zis Iliescu sa faca!

| eeeeeeeeee a răspuns:

Vorbit rus?

| JeSa a răspuns:

Buna!, a comunicat, in a face propria lui politica, banuiesc scop "normalizarea", facand si acuzatii la adresa lui 'Base ",- "Basescu are o politica externa primitiva"... cert este ca Geoana a facut o vizita secreta la Moscova, avand in vedere faptul ca la acea data avea doua functii importante in stat!, Sa auzim numai de bine, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost sa-si ghiceasca in cafea. laughing

regis
| regis a răspuns:

Cel mai probabil s-a dus sa isi prezinte programul de viitor presedinte al Romaniei. Cu siguranta la Washingtonul l-a prezentat de mult, insa trebuia sa se asigure ca nu se vor impotrivi nici rusii.
Cine isi inchipuie ca poti face pe independentul cu marile puteri nu a invatat nimic din istorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a intalnit cu niste fosti generali KGB, actuali FSB pentr a cere sprijin material si logistic in dorinta de a lua legatura cu Putin sau cu mendeev.

Cei doi nu l-au primit.

| dontspillmymilk a răspuns:

S-a dus pana la baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa va spun eu adevaratul scop al deplasarii to'arsului Mircea Geoana "na Moskva": a facut o vizita particulara la Universitatea de Inalte studii Politice A. Jdanov pentru a solicita cate un duplicat al diplomelor de absolvire pentru taticul sau -fostul g-ral de securitate Geoana- si pentru tov. Iliescu Ilici Ion (fosti colegi acolo in urma cu peste o juma' de secol), diplome pe care acestia le-au "ratacit" in timpul lovilutiei din dec.'89...
Acum sper ca toata lumea s-a linistit, pardon, s-a lamurit!

regis
| regis a răspuns:

@anonim - tu chiar iti inchipui ca Geoana, diplomat de cariera, se duce sa bata la usa unui demnitar rus, asteptand pana in ultimul moment sa vada daca acesta iese sa ii deschida?