| anonim_4396 a întrebat:

Ce acte imi trebuie pentru angajarea in armata ca soldat? cat m-ar costa in total? Raspundeti doar cei in cunostinta de cauza!

Răspuns Câştigător
| kesu0 a răspuns:

Actele nu sunt foarte multe ex: copi dupa buletin certificat diplome cam asa. trebuie sa iti faci fisa medicala fara programare e 100 lei! si mai sunt niste drumuri de facut pana la CMJ centrul militar judetean acolo se fac dosarele si restul! da iti spun ca la ce locuri se scot sunt sanse mici sa intri poate ai noroc totusi! sti ceva de locuri?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Angajarea in armata nu te costa si aceasta se face prin Centrul militar din judetul tau. Va trebui sa mergi acolo si vei afla tot de ce ai nevoie, daca indeplinesti conditiile si daca se fac angajari.