| ionutalexandruion a întrebat:

Ce acte sunt necesare si cum se procedeaza pentru a inchiria 1mp de domeniu public in mamaia -constanta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa inchei un contract de inchiriere cu Primaria Constanta, este un serviciu care se ocupa cu domeniul public. Trebuie sa depui o cerere motivata si daca vor fi de acord o sa faceti contractul.

| คภ๔гєยtzค16 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Uita-ti desteptul.:mustache:

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi se pare că TPU e primăria locală?

| ionutalexandruion explică (pentru anonim_4396):

Esti prost sau te prefaci? daca nu sti da din bascheti nu mai comenta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutalexandruion):

Mi se pare că trebuie să fii de la ţară, adică Mamaia sau Constanţa ca să nu pricepi că treaba asta o afli cel mai bine mergând la autorităţile locale. De la ţară, adică prost rău...aşa ca tine, care crezi că pe aici se pricepe lumea la acte şi metri pătraţi. Bine că nu sunt cubi laughing Felicitări, centaure, pentru tine s-a inventat votul laughing

| ionutalexandruion explică (pentru anonim_4396):

Nu ai bani nici sa visezi la mamaia sau constanta dar sa mai vi vara pe litoral nu ai iesit niciodata de la tine din comuna si vb de constanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutalexandruion):

Dragule, în cocina aia ţigănească de Constanţa nu aş avea de ce să vin. În general nu calc la mare în România, pentru că este plin de români. Aleg Turcia de regulă, urmată de Bulgaria şi Grecia, dar aleg locurile ceva mai depărtate de obişnuinţele turiştilor tocmai pentru a avea şansa de a petrece un sejur departe de javrele astea de români. Aşa că da, ai dreptate, eşti plin de psihologie happy

| ionutalexandruion explică (pentru anonim_4396):

Bravo ai un biscuite poti sa pleci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutalexandruion):

Eu plec, tu tot prost rămâi de vreme ce nu înţelegi că trebuie să mergi la organele abilitate şi rezolvi acolo problema. Dar stai pe TPU, eşti un alt român de căcat care stă cu mâna întinsă. Măcar stai dracului departe de vot, idioţii ca tine au prăbuşit ţara asta.

| ionutalexandruion explică (pentru anonim_4396):

Doamne cred ca ai probleme psihice. ce legatura are intrebarea mea cu votul si cu ce mai aberezi tu acolo? vezi de drum nu mai intra pe aceasta intrebare chiar nu am chef sa iti citesc aberatiile.

| angelwithgreeneyes a răspuns (pentru anonim_4396):

Te lauzi ca un porclaughing e clar ca nu ai fost niciodata "la mare"
Javrele astea de romani? Esti prost sau te prefaci?
Tu esti roman? Daca nu, tot in Romania traiesti si aceeasi limba vorbesti!
Sa iti fie rusine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru angelwithgreeneyes):

Ultima oară când am fost la mare în jegul ăsta mizer de ţară a fost acum 3 ani, la Neptun, cu familia şi ceva prieteni. A fost horror, plecând de la mâncare şi terminând cu discoteca de vizavi care nu ne lăsa să dormim. Şi da, poţi să consideri că nu sunt român, mă lasă rece pulimea, adică 95% din ăia care populează cocina asta de ţară şi care sunt ca ăsta de mai sus, adică nişte dobitoci. Prefer să nu fiu identificat prin ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionutalexandruion):

Să explic pentru proşti: proştii nu ar trebui să voteze. Faptul că întrebi aici un lucru care ar trebui întrebat la o autoritate publică te califică pentru postura de prost. Acum ai priceput, prostule, simbolul prostiei ce eşti?