| StrongHeart a întrebat:

Ce beneficii ai daca faci armata? Cat timp dureaza? Ce posibilitati de joburi sunt in armata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti soldat profesionist sau ofiter, daca ai facut o Academie militara.
Armata este unicul domeniu care vine cu loc de munca asigurat!
Nici o alta facultate sau scoala nu vine cu loc de munca asigurat, dar armata da!
Asadar in armata ai urmatoarele avantaje: loc de munca fara probleme, salariul este mai bun ca oriunde si ai avantaje la chirie sau plata casei daca o cumperi, fiindca iti da o suma considerabila, luna de luna, cat esti angajat in armata, bineinteles.

| Brizbriz a răspuns:

Casa, masa, haine pe gratis
camarazi
job-uri nu stiu...

dureaza la contract, cred ca un an cel putin

| stefiiii3 a răspuns:

Gasesti aici tot ce ai nevoie ->
https://www.mapn.ro/