| Cr7adi a întrebat:

Ce intrebari o sa poata sa imi adreseze procurorul la audiere, in cazul conducerii sub influenta bauturilor alcoolice, alcoolemia fiind de 1.3 in sange

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In principal o sa te intrebe despre imprejurarile comiterii faptei (unde si cat ai baut, de ce te-ai urcat la volan, et) si daca recunosti fapta.
Ai putea incheia un acord de recunoastere a vinovatie, daca o faci pedeapsa se reduce cu o treime.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Eu te-as baga direct la parnaie, fara intrebari!

| K0sti a răspuns:

Inca o dovada in plus a infantilismului de care dai dovada!

| minrest a răspuns:

Printr altele, o sa te intrebe daca nu te deranjeaza sa pui viata oamenilor in pericol.

| Cr7adi explică:

Si ce ar trebui sa ii raspund? Ca sa fie in spre binele meu?