| frumushika09 a întrebat:

Ce legi credeti ca o sa mai bage ministerul invatamantului?

4 răspunsuri:
| coosmin24 a răspuns:

14 probe orale si 7 scrise (cu siguranta o sa ies experimentat).

| Floreenofficial a răspuns:

Pai au bagat deja o mega prostie de lege care ne obliga sa dam bac la 2 limbi straine si cu franceza sunt la pamant o limba oral si una scris si la oral va fi mega greu sad
ne vor pune probabil mai multe ore de scoala mai multe de obiecte reale, mate fizic chimie si pe cei de la profilul uman ii obliga sa dea bac la istorie.
Nesimtitii! angry

| loricel a răspuns:

Legea scrierii cu 2 de "i"--> "prostii"

| Nu conteaza a răspuns:

Una prin care elevii sa fie obligati sa stea in pauza in clasa si sa repete, sau una prin care la fiecare sf d an sa dam 7 examene smug si 3 admiteri thumbs up