| Deniisze a întrebat:

Ce modalitati de obtinere a resusrselor financiare preferati? Adica...Care vi se pare voua cea mai avantajoasa modalitate pentru o firma. (de exemplu : parinti, banca, etc). Dar va rog sa argumentati alegerea facuta!
Vreau doar niste pareri...Nimic mai mult!
Multumesc anticipat. Cel mai bun raspuns va primi funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprumut de la banca.
Economiile familiei trebuie protejate.
Singura : viitoarea firma trebuie sa aiba responsabilitati in fata bancii.

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (De ce procedam astfel | Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

| Deniisze explică:

Am cerut o parere nu este deloc o tema scolara straight face!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt salariată și cu asta am spus tot!
Pa, pa.