| LisaJulie a întrebat:

Ce parere aveți de clipul Dianei Sosoaca in care canta pe ritm de manele alături de fetele acelea in costume militare? După atâtea discursuri in care vorbea de incultura din Parlament face un videoclip de genul Erikai Isac! Ce impact va avea asupra votanților?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O mizerie
votantii ei o vor admira pentru ca sunt niste analfabeti, le-a dat fix ce au nevoie si ce admira.

| johnnny123 a răspuns:

Nu înțeleg unde este nedumerirea? Ți se părea că Șoșoacă are un discurs intelectual și se adresează oamenilor educați? Toată comunicarea lui Șoșoacă este fix "după chipul și asemănarea" votanților ei.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Din punct de vedere muzical maneaua este incultură.

| LisaJulie explică (pentru Cipi1212):

Da! Dar doamna Sosoaca vorbea mult despre cultura și educație și nimeni nu se gândea ca va face o piesa ca asta!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Cand a vorbit, scuze, cand a urlat vreodata Sosoaca despre cultura?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Discurile ei din Parlament

| adryang78 a răspuns:

Nu l-am văzut, și sunt convins că n-am pierdut nimic. big grin
E suficient să citesc despre cine e vorba ca să zic "pas".

| MistarGoGu a răspuns:

Ce poti sa ii ceri? Ma mir cum a absolvit asta o facultate de drept! Ma întreb daca in instante ARE asa curajul sa ZBIERE si la judecători sau acolo este Mielusica?

| Mosotti a răspuns (pentru MistarGoGu):

Poate tipa si la judecatori, ce, la un om cu capu, conteaza?
Unii chiar au sarit la judecatori, deci nu e problema.
Nu mai contau consecintele.

Depinde cat e omu ala de sanatos la cap.

| MistarGoGu a răspuns (pentru Mosotti):

Poate sa fie ea senatoarea lu " peste prăjit In ulei de la Moscova! Era In puscărie de mult la ce EGO au judecătorii de la noi! Dumnezei cu diploma! Freca dusumelele cu peria la Rahova! Doar Codlea ce ii mai " potolește " pe aia *( judecători ) cu cate o " caseta " scoasă din dulap!

| Mosotti a răspuns (pentru MistarGoGu):

Pai nu ar fi interesat-o, cand esti cu capu nu mai conteaza consecintele si tipa la ei la o adica.
Mai ales daca ai si imunitate e si mai si.

| MistarGoGu a răspuns:

In Italia cand a surpins-o un carabinier ca filma la un obiectiv turistic si i-a spus sa oprească filmarea a băgat coada între picioare si a tăcut! La noi matura pe jos cu polițistul!
De aici vezi parsivenia si caracterul de c#rv@ tipic unor conaționali! In tara ZMEI in occident mielusei ca Politia NU este cârpă de sters pe jos!