| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de industria alimentara mondială și capcanele ei?
Un subiect foarte interesant care pe mine a început să mă pasioneze îl tratează aceasta carte despre ce a ajuns industria alimentara care e ahtiata după bani, pregatiti-va daca citiți cartea la dezvăluiri surprinzătoare despre aceasta industrie alimentara cu care vrând nevrând luam cu toții contact mai mult sau mai puțin.

https://www.libris.ro/......82631.html

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

Program LENT de sterilizare și REDUCERE a populației prin chimicale care reduc capacitatea de reproducere sau sterilizează bărbații și femeile!
Evit dulciurile și mezelurile de vreo 15 ani *( am aproape 40 )! Fast-food și Cola sau alte mizerii apa+ zahar și coloranți = cosciug!