| 1234568807 a întrebat:

Ce parere aveti despre lucrarile de mordernizare care au inceput sa se faca peste tot? nu miroase cumva a interesul pentru alegerile din iunie?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este ceva nou, s-a intamplat la fel la toate alegerile, mai ales cele locale, ingrasa porcul in ajun, de regula cand primarul si consilierii vor sa fie realesi.

| Simpatic a răspuns:

Peste tot dar nu in toata tara totusi, nu cred ca au legatura cu alegerile lucrarile
faptul ca exista in multe locuri si in multe astfel de lucrari, interese si s-au castigat cu licitatii trucate, asta da...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Abia acum te ai prins că înainte de alegeri se îngrașă porcu?

Mai puțin în București unde sunt lucrări de vreo 1 an cel puțin cele la termoficare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Despre ce lucrari vorbesti, la ce te referi exact.

| Hyperion7 a răspuns:

Wow,ce realizare pe ziua de azi, good job

| ReddY25 a răspuns:

Din păcate, da

| KovacsB a răspuns:

Eu asa imi dau seama ca se apropie alegerile.

| Standt a răspuns:

Abia acum ai descoperit? Mereu se intampla asa in an electoral. Primarii stiu ca romanii tin minte doar ce au facut in ultima luna. Si romanii gresesc uitand ca nu au facut nimic ani de zile, dar ii voteaza din nou pentru ce au facut in ultimile doua luni.

| diana261767 a răspuns:

Nici nu încape îndoială, asa se întâmplă mereu, după alegeri se opresc toate lucrările