| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre partidul A.U.R?
Eu zic că merită o șansă.
Poate fi continuatorul PRM-ului, un partid care a fost curat și a luptat pentru interesele României în primul rând ceea ce mi se pare cel mai bun lucru(Romania first!)

5 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Foarte trist ca acest partid a ajuns in parlament. Nimic din ce fac ei nu e in interesul Romaniei. Ieri, la prima lor iesire oficiala au demostrat exact rolul lor de bufoni nocivi. Practic au fost la negocieri oficiale cu președintele statului si s au comportat ca niște copii needucati de clasa a4a. Ar fi un coșmar ca asemenea persoane sa ajungă la guvernare.

Vadim era sarit de pe fix, dar nu ii mânji memoria comparândul cu Simion.

| goguPatent a răspuns:

Uite cui ai dat o sansa.
Unui partid care abia astepta sa faca o mare familie in parlament

https://www.digi24.ro/......eu-1418040

https://www.g4media.ro/......in-pr.html

Sigur sunt toti pe merit acolo.
Ei te au prostit pe tine ca sunt altfel, dar abia au asteptat votul de la plapanzi sa isi bage sotia, nepoata prin parlament.

Tu ai votat niste bufoni, ei vor castiga mii de lei lunar fara sa faca nimic decat scandal ieftin.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

E un amalgam.

| AC4S4 a răspuns:

Vor disparea destul de rapid. Au ajuns cunoscuti pe fondul nemultumirilor fata de restrictii. Cred ca dupa ce iesim din pandemie, se vor imparti pe la mai multe partide. In mare parte la PSD.
In 2024 nu cred ca mai intra in Parlament, nu vor mai fi masti ca doamna avocat Sosoaca (da, avocatii se ocupa azi de medicina) sa dea verdict ca sunt neconforme si ca fac mai mult rau decat bine.
Nici nu sunt sigur daca vor ramane cu grup parlamentar pana la finalul legislativului. Nu au directii sau scopuri, nu vor face nimic concret. Poate doar scandaluri cum ca ei nu poarta masca in plen.

Nu au nici parteneri politici. Ar putea fi PSD, dar ar fi stanjenitor ca dupa o campanie in care ai pus in frunte doi doctori sa te aliezi cu anti-vaccinistii si conspirationistii.

| goguPatent a răspuns:

Https://www.libertatea.ro/......eo-3343706

Sa ne mai explici odata cum ai votat tu ceva nou si bun pentru România.
Doamna sosoaca a venit cu o adeverinta falsa in prima zi de munca pentru a exprima cat mai bine dispretul si lipsa de respect pentru fiecare cetățean al tarii.