| Alexinho007 a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu Ucraina:va avea soarta Georgiei din 2008? Sau poate fi si mai rau?

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Deja a patit-o mai rau decat Georgia, pentru ca i-a fost furata Crimeea, si nu cred c-o va mai recupera. Georgia nu mai controleaza Abhazia si Osetia de Sud, dar acestea nu au fost anexate de Rusia. Si Ucraina ar mai putea sa mai piarda teritorii suplimentare.

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Stai linistit rusi au luat crimea doarece are resurse bogate in gaze!

| 0x11111051 a răspuns (pentru barbutxxx):

N00b-ule, crimeea intotdeauna a fost a lor!