| asperger3 a întrebat:

Ce prezenta estimati pentru parlamentare/locale si presedintie?
Credeti ca am inceput sa ne desteptam? La europarlamentare am fost aproximativ 49% din alegatori

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La prezidentiale va fi maricica prezenta... peste 50% posibil.

la restul mica prezenta pentru ca sunt multe restrictii de vot

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Credeti ca am inceput sa ne desteptam?
Nu, căci atunci se schimbă imnul. Noi visăm încă la 848, și imediat e 20 48.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

90% in diaspora

| christine99 a răspuns:

La europarlamentare, a fost lumea ca sa-l puna la punct pe Dragnea, ca avea visuri de nou lider comunist, la prezidentiale prezenta mereu a fost mare ca e mai de can-can, ca sa zic asa, pentru parlamentare va fi greu cu prezenta, mai ales daca opozitia nu face campanie buna. La locale, nici nu mai zic.

| CosminCD a răspuns:

Nu e vorba de desteptare, ci de impingere de la spate.

| elcosmin a răspuns:

Sigur, ne am desteptam atat de tare ca dam pe dinafara.