| MisterKat a întrebat:

Ce salariu castigati, ce meserie/functie/profesie aveti?

Răspuns Câştigător
| wolfer18 a răspuns:

Salariu net, fara sporuri, cu transport inclus pana la locul de munca, 42 de lei pe lunalaughing. Daca rezultatele la slujba sunt satisfacatoare, se adauga si sporuri.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu ce te încălzește?
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum sau înainte de tăiere, care de fapt nu este doar de 25%?
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Meserie: sofer pe camion national si international, salariu 3900 euro pe lunawinking sa-ti fie de bine

| JeSa a răspuns:

Operatoare PC contabilitate primara; leafa e ok (/convenabila).
MisterKat, chiar, dar faci vreun sondaj de marire a salariilor, sau ce?

| MisterKat explică:

Pai eu propun sa se mareasca salariile... O sa imi chem toata familia de pisoi in Parlament sa-i terorizam pe bosorogii aia... Cred ca o sa ne dea ceva bani in plus, nu? Ce ziceti? laughing

| Minnie a răspuns:

Sunt inginer/inginer grad II/inginer de mediu si inspector de SSM iar salariul imi este de ajuns sa pot sa ma si imbrac si sa mananc si sa ma incalt si sa mananc in oras 1-2 pe luna.Ma gospodaresc f bine, cat am atat cheltui

| alecs871 a răspuns:

Pai eu am pensia de vreo 900 de lei.

| xSoaked a răspuns:

Sunt eleva de liceu si castig 42 de lei pe luna smug laughing

| stick a răspuns:

E un "oracol"din clasele 5-8?laughing, pisicuto, chiar e amuzanta intrebarealaughing

| Alerim75 a răspuns:

La ce ti-ar folosi sa stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afaceristawinking sa-ti fie de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

17000 de euro/luna meserie::inginer aeronautic

| bloodzfamilien4life a răspuns:

I'm gangssta(nu in Romania) si,, castig'' 230-300 dolari p luna depinde laughing ce intrebare laughing