| concilioul a întrebat:

Ce se întâmplă dacă alergi într-un magazin? De ce te poate da afară proprietarul pentru treburi de astea?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pentru că nu esti pe câmp. Te poti impiedica si dărâma ceva din rafturi.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Risti sa spargi si sa darami produsele de pe rafuri, ceea ce duce la pierderi masive pentru propietarul magazinului, pui la risc major ceilalti clienti ca-i poti darama, tranti cu capul de podea sau de rafturil cu marfa samd.

Cneva care alearga prin magazin este dat afara imediat si eventual i se va interzice sa mai intre in acel magazin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te castrează.

| Madaxo97 a răspuns:

Proprietarul te poate da afară pentru că riști să te împiedici în timp ce alergi si să produci pagube magazinului sau chiar victime umane.