| LarcerGHORANCH a întrebat:

Ce se întâmplă dacă bați cu piciorul într-o cutie dintr-un magazin? De ce te pot da doamnele afară pentru treburi de astea?

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Pentru că e lipsă de educație, bun simț

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim de plictisit esti cred

| LisaJulie a răspuns (pentru suntserios):

Pare a fi utilizatorul acela cu 10 conturi suspendate pentru ca a întrebat de ce e ilegal sa îți scuipi profesorul

| LisaJulie a răspuns (pentru suntserios):

Cred eu

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Clar ăla e.

| LarcerGHORANCH explică (pentru LisaJulie):

Eu pe o perioadă am renunțat la activitate și am rămas la un singur cont. De aceea nu mai am cont suspendat.

| darrio2007 a răspuns (pentru LarcerGHORANCH):

Si acum vii cu intrebari tampite care vor duce iar la suspendarea contului.
Dar, asta e, atâta poți.

| LarcerGHORANCH explică (pentru darrio2007):

Nu. Dacă am rămas la un singur cont nu mi se mai suspendă.

| Ciătălin a răspuns (pentru LisaJulie):

Eu am bătut cu piciorul într-o cutie din magazin.

| LisaJulie a răspuns (pentru Ciătălin):

Nu te supăra dar îți faci conturi ca să scrii lucruri fără sens! Fii și tu maj serios pe forumul acesta cu întrebări