| concilioul a întrebat:

Ce se întâmplă dacă intri neautorizat în primărie?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Castrat

| LisaJulie a răspuns (pentru suntserios):

Poate ca totuși nu ar trebui sa îi răspundem la întrebări, e clar ca le pun la mișto și oricât de mult contur i-ar suspenda admina tot își va face

| concilioul explică (pentru suntserios):

Și pot fi reclamat pentru violarea sediului profesional?

| suntserios a răspuns (pentru concilioul):

Te castrează și atât.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este infractiunea de violare a sediului profesional, daca intri in perioada cand nu este program, ti-am citat precederile la o intrebare anterioara.
Daca intri in timpul programului nu se intampla nimic, cu exceptia cazului ca ai comite vreo infractiune sau contraventie.

| darrio2007 a răspuns:

Toți care merg cu treburi la Primărie sunt neautorizați.

| ReddY25 a răspuns:

Ai voie

| Furnicuta000 a răspuns:

E o institutie publica. Legal nu are voie sa te dea afara, poate doar daca injuri sau ameninti pe cineva

| Madaxo97 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, e instituție publică, poti intra când vrei, dacă ai o problemă, dar sa nu faci scandal.