| iionutzz a întrebat:

Ce se poate intampla daca fac o descoperire de card si dupa imi dau demisia de la firma care lucrez eu?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu platesti la termen suma poti fi executat silit de catre banca. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prima faza, nimic.Problemele incep atunci cind nu mai platesti.Banca nu pierde niciodata!

Răspuns utilizator avertizat
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Atâta timp cât plătești la timp, băncii nu-i pasă.
Ca să-ți dea produsul bancar „descoperire de card", banca îți cere să fii angajat. După ce ți-a dat produsul, băncii îi pasă prea puțin spre deloc cum plătești sau dacă retragi.
Să nu uităm că dacă nu scoți bani, nu ai de plătit și deci oricum nu contează.

Salut.