| vasy1997 a întrebat:

Ce semnifica un tunet puternic intr-un vis?

Răspuns Câştigător
| KittyHHk a răspuns:

In general, ce ti se intampla in vis nu are neaparat o explicatie. Exceptie fac visele care se repeta, acolo e clar o manifestare a subconstientului tau.
Deci, cel mai probabil tunetul acela puternic nu are nicio semnificatie.

| vasy1997 explică (pentru KittyHHk):

Sper sa ai dreptate

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Visele sunt practic o interpretare a unei realitati cotidiene traite de noi. Concret, visezi in general noaptea ceea ce ai trait/vazut/simtit pe timpul zilei. Uneori subliminal, alteori nu. Tunetele pot indica o schimbare temperamentala.

| Neymardasilva11 a răspuns:

Ca ai dat de dracu :**!

| vasy1997 explică (pentru Neymardasilva11):

Nuuu doamne feri dar aseara am patit si vreau sa stiu daca semnifica ceva de rau

| CryMy1 a răspuns:

Tocmai ce-am invatat la biologie. Visele sunt doar atunci cand creierul tau e limpede sa lucreze si asa te anunta. Visele sunt de obicei create la ce te gandeai cand ai dormit. Putin ciudat, dar asa este.