| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale cu avocati, cu procese mai exact, stiti? Din ce am gasit sunt numai seriale vechi, iar eu vreau unele mai noi (dupa 2000)... nu cred ca intra la preferinte, dar as vrea sa fie cat mai real, nu cu revelatii de la Dumnezeu sau psihici ca x-ulescu e vinovat sau nu.
Pana acum nu am mai vazut vreunul, doar prin filme scenele respective si am devenit curios big grin. Multumesc!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Boston Legal(2004), The Good Wife(2009), Justice(2006), Damages(2007), Raising the Bar(2008), Shark(2006), aveam de gând să scriu şi Eli Stone dar ai zis fără revelaţii, el are un anevrism cerebral ce-i provoacă viziuni, însă nu în genul lui Allison Dubois din Medium, oricum cred că ştii despre ce e vorba, îl dă pe AXN.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Good Wife

| simovacariu a răspuns:

Uita-te la Suits. E foarte fain, interesant si amuzant si poti sa-l vezi pe vplay. E din 2011.