| Andrei7520152 a întrebat:

Ce stiti despre partidul poporului? Care e doctrina sa? are ceva credibilitate?

si de ce credeti ca ar merita votat diaconescu intr-o functie publica (presedinte, deputat, etc)?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Sincer, dupa ce am vazut gasca portocalie la putere, nu vad ce ar mai putea strica Partidul Poporului. Nu vad cu ce sunt mai buni sau mai inteligenti Funeriu sau predecesorul Adomnitei, Elena Udrea, Igas, EBA, Valeriu Tabara, Monica Iacob Ritzi, Roberta Anastase, Blejnar, Baconschi, Anca Boagiu si tot restul sleahtei, insa hai sa nu exageram, sa nu vorbim despre doctrine in Romania, pentru ca ultimul partid romanesc care a urmat o oarecare doctrina a fost PCR-ul, restul doar s-au mulat pe interesele de moment.

3 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Este un partid de stanga semi comunist si un om foarte putin destept cred ca stie ca e o prostie sal votezi pe diaconesu

| florentttina a răspuns:

Dupa parerea mea Diaconescu nu ar trebui votat in nici o functie publica!

| benny a răspuns:

Viitorul presedinte al romaniei asa cum se autointituleaza promite o gramada de lucruri, dar cam putin credule. Eu cred ca nu ar trebui votat acest om din mai multe motive, el habar nu are ce vorbeste la televizor.