| AvalohAlyn a întrebat:

Chiar credeți că cineva vreodată, vreun politician/guvern va face ceva pentru tara asta? Toți vor funcții și bani.Ii doare la basca de oamenii de rând.Totul e o mascarada in tara asta.Am votat PNL,dar nu cred că vor face mare brânză pentru tara,nici ei, nici USR.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vom vedea ce vor face... Mai rau decat psd nu cred ca pot face

| AC4S4 a răspuns:

Stii cum e vorba aia: "nu risti, nu castigi". Ideea e ca nu prea cred ca riscam acordand incredere PNL-ului si Aliantei USR-PLUS. Mai rau decat PSD nu poate fi in niciun caz.