| Shukacu a întrebat:

Cine credeti ca are mai mare dreptate si merita sa fie votat?
Ponta sau Dan Diaconescu?

8 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Dan Diaconescu

| Purec a răspuns:

Nici unul! Iti dau un sfat! mergi la vot, iei un marker, si scrii pe buletinul de vot:

Vinde! Pleaca! Mori! Jos labele de pe Steaua! iar apoi pui stampila peste ceea ce ai scris. Eu unul asa voi face

| emilitalia a răspuns:

Fiecare cu opinia lui. Ponta.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici unul, nici altul, sunt aproape la fel de rai.

| Mioara_T.m._1948 a răspuns:

Dan Diaconescu

| aLeXsNs a răspuns:

Stii ceva votezi pe cine crezi tu ca meritawinking cine ne-va da un salariu mai mare ( pentru cei care lucreaza ) Alocatiile. Etc. Oricum iti dau un singur sfat Demite-l pe Basescu. Oricum eu am vazut ca mai multe vrea Ponta. Dar nu se stie nu bazez pe elwinking ( Demite-l pe Basescu )!

| MMihai a răspuns:

Dan Diaconescu este un jurnalist foarte slab.
Ca politician, nu face decât să mintă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul n-are dreptate şi nu merită să fie votaţi.