| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca e cea mai mare "prostituata" dintre politicienii romani? Bineinteles ca raspunsul trebuie argumentat, altfel nu are valoare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti politicienii, de ce? pentru ca, in campaniile electorale, toti zic ca fac ca dreg... odata ce s-au vazut acolo sus, li se rupe de toata lumea...nu mai da un scuipat pe tine...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TU! categoric, tu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, antihrist? Antihristul zace-n tine.Si in toti ateii.Eu cred ca tu esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Repet, argumente copilas!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ti-am dat argumente, in toti ateii stau Antihristii.

| MisterKat a răspuns:

Eu zic ca e... Ion Iliescu, stimati tovarasi! Si acum sa elaborez o argumentare potrivita: Iliescu este cea mai mare "prostituata politica" din Romania! Este corupt, mincinos, un vulpoi batran! Si cel mai mare comunist in viata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, alyn, m-ai lamurit. Intr-adevar ai cam o treime din varsta mea. Te las, ai ajuns prea sus ca sa ma cobor la nivelul tau de argumentare. Nu neg ca as fi antichrist (ce e aia?), dar argumenteaza-ti parerea, man, nu ai invatat asta la scoala?

| dreamerlainen a răspuns:

Ma tot gandesc daca pe Traian Basescu, prin discursurile oscilante, mutarile surprinzatoare, lacrimile mai mult sau mai putin false, il pot considera "prostituata" sau "peste". Totusi, cred ca cea mai mare "prostituata" e Mircea Geoana.

Oricum, in politica e necesar sa fii o prostituata, daca vrei sa ai succes. Pentru ca, pana la urma, politica se aseamana destul de bine cu un bordel.

| mariazet45 a răspuns:

Cozmin Gusa, s-a fofilat mereu din opozitie la putere si invers, a ales doar ce ia convenit fiind doar un orator pregatit doar sa critice ce fac altii, niciodata capabil sa faca un program si sa sustina niste idei a lui. Dupa ce a plecat dintr-un partid a criticat si clanta usi din acel partid a intrat in altu si a rpetat faza. Cand si-au dat seama toti de valoarea lui si-a format un partid de 2 oameni. Cardu meu are un pin format din 4 cifre sper ca e mai valoros ca pinu lu Gusa.