| Karina1103 a întrebat:

Cine e lider politic? Mihail Gorbaciov sau Nicolae Ceausescu?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ole, ole, ole, Ceaușescu nu mai e!

| DannyBoy84 a răspuns:

Mihail Gorbaciov

Bula
| Bula a răspuns:

Amandoi au fost lideri politici in tara lor, dar acum nici unul nu mai este.

| RAY a răspuns:

Mihail Gorbaciov =un tradator de tara de neam, o curva de om
Nicolae Ceausescu=un mos senil care credea in renasterea comunismului, care era mai nebun?
amandoi erau, comunismul e o utopie care promoveaza stagnarea niciodata progresul

| RAY a răspuns:

| sadrian46 Ceaușescu e in fiecare dintre cei trecuti de 50 de ani, i asemanati perfect