| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Cine iese presedinte?

Răspuns Câştigător
| AdrianaBacescu a răspuns:

Iohannis.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/iSgEDKjmT5o

NOname
| NOname a răspuns:

"Am câştigat!
Ne-am luat ţara înapoi!"

https://www.facebook.com/......243808296/

| OnuOnulică a răspuns:

Eu sper sa iasa Iohannis laughing

| ALGator a răspuns:

Pr=K.I.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil Ponta o sa iasa din pacate. Nu am multe pretentii de la o tara plina de analfabeti si crestinopati superstitiosi

| Xpressurself a răspuns:

Cel care ia mai multe voturi

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

In urma unui sondaj pe care l-am vazut la TV, romanii cred ca viitorul presedinte al Romaniei va fi Victor Ponta. Chiar daca il sustin pe Iohannis.

| Happyjump a răspuns:

Victor Ponta, clar.

| SimonaQs a răspuns:

Tataie e om bun. Sper ca el sa iasa presedinte.

| Titanos a răspuns:

Cine trebuie.

| Jawsz a răspuns:

Cred ca ia idiotul de Ponta dar eu tin cu Klaus

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet explică (pentru Jawsz):

Asta spune toata lumea. Poate peste cativa ani cand mai scapam de batrani va iesii cineva cu ganduri mai bune pentru noi.

| genifar45 a răspuns:

Va ieși Ponta pentru ca ăla fura voturile (țin cu K.I.)

| MaeRii a răspuns:

Ponta iese, iar eu plec din tara... nu tin cu tradatori.

| nechiforboss a răspuns:

Iese cine fura cel mai mult la numaratoare, cine a dat cele mai multe pomeni electorale si mai ales cine e cel mai dorit de corporatiile si ''agenturile straine'' cum zicea nea ceasca

| Daniel_Blaga_1994 a răspuns:

Eu nu tin cu nimeni, si nici nu merg la vot. Dar daca ar fi sa votez, as vota cu iohanis, din cauza sloganului.
ponta are ceva de genul "Schimbare pana la capat" (schimbare in ce?) in schim iohanis "Romania lucrului bine facut" (Deja numai de aici iti dai seama ce are de gand sa faca.)

| Opersoanasimpla a răspuns:

Vadim!laughing