| NewChangeSociety a întrebat:

Cine mai crede ca peturile se reintorc la noi fără nici o prefabricare, altfel nu vad logica de ce nu trebuie să aiba nici o boțitură ( să nu fie deloc stâlcite)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te a păcălit cineva.

| johnnny123 a răspuns:

Doar tu... Chiar crezi că peturile colectate sunt doar spălate și trimise să fie îmbuteliate din nou?

| StoicAnalysis a răspuns:

In momentul cand le duci la reciclat, ele trebuie sa arate bine mai mult pentru a vedea eticheta aia cu codul de bare si cu reciclarea. Ca oricum ele vor fi turtite atunci cand le duci la reciclare.

| ioana748 a răspuns:

Sunt turtite cand pleaca spre centrul principal de colectare.
Te poti interesa.

| Madaxo97 a răspuns:

Trebuie sa nu fie turtite ca să se vadă codul de bare de pe ele, altfel nu le poate scana. Eu am mai băgat si turtite, dar nu rău, suficient cât sa se vadă codul.