Il rog pe Arthur, sa-si revizuiasca raspunsul.Cine tine cu vestul si nu cu RESTUL! Validarea vine de la Voronin, asta asa, sa nu avem vorbe la proces!
Gresit! In politica romaneasca a ramas doar kaka, restul fiind nesimnicativ, dar imi place ca esti politruc ca si mine ca si Barosso, ca dreapta si stanga europeana.Toti suntem niste politruci de doi bani.DAR, exista un dar, avem noroc cu cei fara de prihana ce ne conduc vremelnic catre o societate totalmente europeana, situata, undeva in abis.Este o.k., este perfect.Cat mai merge net-ul asta, o sa merg la traduceri sa invat limba rusa iar ca bonus, un pic de chineza.Curaj,stiu ca poti mai mult!
Ultima „perlă Băsistă", este că trebuie să se renunțe la 100.000 de paturi de spital, din circa 129.000 câte sunt acum.
Numai pentru această „perlă", trebuie pusă ștampila pe DA.
În România sunt 19 milioane de oameni.
Ceva între 4 și 9 milioane simpatizează cu Băsescu.
Nu poți modifica ideile nimănui.
Nu cred că mai ține toată lumea. Cei care țin cu Băsescu și care au venit la miting cred că i-a plătit. Altă variantă nu ar fi. Dacă mi-ar da cineva un milion sau mai mult doar ca să merg la miting pentru Băsescu, l-aș înjura. Cel puțin eu nu țin cu el.
In primul rand eu sunt apolitic si nu l-am vazut pe Boc ca am plecat din tara de 4 luni, dar ceea ce stiu e faptul ca Basescu e singurul dupa 1990 care a reusit sa faca ceva, nu mult, dar anumite lucruri s-au schimbat, partea naspa pentru ei ca au prins criza.
Acum revenind la Boc, scuza-ma dar si Iliescu i-a aparat pe unii si aia chiar sunt infractori cu dosare lol : Nastase, Mitrea, Vacaroiu, etc si nu am vazut nici un socialist sa tipe lol
Aia care nu tin cu socialistii de genul Iliescu sau cu progeniturile lor de genul Nastase si de asemenea Ponta.
Aia care stiu ce e socialismul si care nu vor sa-l accepte.
Toata lumea ar trebuie sa tina cu base daca tin putin la tara asta.pentru mine toti politicienii sunt o apa si un pamant, dar va asigura ca daca era psd-ul la guvernare in locul lui Boc eram ca grecii acuma.Stai sa vezi curs euro daca pierde base.
Masochistii (celor carora le place starea in care ne aflam si celor care le place sa fie furati si inselati) dar si cei care au furat muuuullttt si bine in tot acest timp cat Base a fost la putere inclusiv el si analfaFETELE sale.
Mai nimeni Serios.Mai prin toata tara sunt afise cu demite-l pe Basescu, jos Basescu o_o si acum daca el incearca sa gaseasca scuze, si sa faca acel video' cu -- > de ce esti suparat pe mine? este prea tarziu.trebuia sa se gandeasca la asta mai inainte T_T.
Julyly2089 întreabă: