| LolipopxD a întrebat:

Cineva a facut o farsa de pe mobilul meu. Dupa m-a sunat doamna caruia i s-a facut farsa(nici nu au sunat cu numar ascuns), mi-a spus numarul mamei mele(pe care este abonamentul) si m-a intrebat cine a facut farsa. Eu nu stiam nimic, am spus adevarul ca altcineva a facut farsa si ea a spus ca o sa se duca la politie si o sa fim vinovati eu si persoana care a facut farsa... Mi-am cerut scuze dar tot continua sa spuna ca o sa faca tot cea ce este nevoie ca sa fim pedepsiti (prin lege)...

O cheama Geta lucreaza la servicile sociale si a avut acces la baza de date vodafone nu stiu cum. Totusi cred ca cei de la servicile sociale nu acces la aceste date si a aflat ilegal.

Totusi. are ce sa faca? Adica eu nu am sunat... (Femeie distrusa)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Desi ai scris atat nu ai scris esentialul pentru un raspuns corect, respectiv in ce a constat farsa. Poate sa reclame doar daca aceasta constituie infractiune ori contraventie. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Pai... dca nu au injurat'o sau i'au zis cv de genul "Te urmaresc si te omor"! Nu prea are ce sa va faca polita.

presupun

| traveler a răspuns:

Fii pe pace, insa pe viitor lasa-te de asemenea indeletniciri ca iti aduc numai rau.

| smarti a răspuns:

Intai sa spui in ce consta farsa apoi mai vb. Daca farsa a condus la ceva ilegal?

| username6636 a răspuns:

Serios acum. Tu chiar crezi ca se duce la politie pentru atat lucru?! Stai linistita!