| cutache a întrebat:

Cite zile credeti ca mai rezista guvernul BOC?

9 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Poate chiar sa reziste pana la finalul mandatului. Dupa cum poate sa se remanieze guvernul in iarna. Sau sa-i scoata pe pesedei de la ciolan. Posibilitati sunt multe. Alternative, nu prea.

| borsec a răspuns:

Cred ca pana la terminarea mandatului dar o sa ajunga tara asta de rapa.

auran
| auran a răspuns:

Depinde cat cotizeaza la ceilalti ca sa-l suporte

| selef a răspuns:

200-250, sper.

| rodica_6923 a răspuns:

Nu prea mult

| mioara a răspuns:

Chiar nu stiu lumea s-a cam saturat de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca niciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cand se termina mandatul, dar ma tem sa nu castige iar astia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleaca boc vine altu sa fure, pleaca celalalt vine altul si tot asa...noua ne trebuie unul cum este Berlusconi in Italia.Asta nu mai are ce sa fure de la ei ca e plin de bani.de asta il aleg italienii.