| fearlessss a întrebat:

Conteaza profilul liceului la facultate? Adica daca eu am fost la mate-fizica pot merge la Academia de Politie sau la facultatea de drept?

Răspuns Câştigător
| djhateme a răspuns:

Poti merge la orice facultate vrei, pe orice profil.Cel mai important este sa iti placa si sa poti face fata.Mai ales la Academia de Politie, trebuie sa treci cu brio peste toate testele lor.Succes

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conteaza foarte putin, in sensul ca te poate ajuta la admitere. Cu orice profil de liceu poti merge la orice facultate, importante sunt diploma de bacalaureat si reusita la examenul de admitere.

| Sebastian1996 a răspuns:

Nu. Nu conteaza.